//www.dogainsankaynaklari.com/wp-content/uploads/2017/09/service-01.jpg

İşe Alım ve Yerleştirme Hizmetleri

İşe alıma yenİ bİr boyut kazandırıyoruz...

Firma ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş hizmetimizi insan doğasının gerçeklerine uygun olarak sizlere sunuyoruz...

  • Proje Bazlı Toplu İşe Alım
  • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İşe Alımı
  • Satış Temsilcisi İşe Alımı
  • Uzman - Yöneticisi İşe Alımı
  • Mavi Yaka - Beyaz Yaka İşe Alımları
  • İşe Alım Süreç Geliştirme ve Raporlama

YÖNETİCİ VE C-LEVEL İŞE ALIMLARI

Uzun yıllar kurumsal firma ve insan kaynakları deneyimimizle, binlerce yetkinlik bazlı mülakat ve geniş networkümüzle C-Level Yönetici işe alımlarınızı titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Yönetici rollerinde farklılaştırılmış mülakat yöntemlerimizle gizlilik çerçevesinde çalışmaktayız.

BİLİŞİM İŞE ALIMLARI

Bilişim sektöründe, uzun yıllar tecrübeye sahip işe alım kadromuzla, uygulayacağımız aşamalı mülakatlar, dil yetkinliği, teknik ölçümleme ve kişilik envanterlerimizle tüm bilişim pozisyonlarındaki işe alımları hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Bilişimde neden Doğa HR?
- Bilişim sektöründe uzun yıllar üst düzey yöneticilik yapmış seçkin işe alım kadromuzla...
- Uygulayacağımız ilk mülakat, dil yetkinliği, teknik ölçümleme ve kişilik envanterleriyle...
- Adaylarla ilgili sadece CV değil edineceğiniz diğer bilgi ve raporlamalarla...
- Türkiye çapında, bilişim alanındaki geniş aday datamızla...
- Uzman, orta düzey ve üst düzey pozisyonlardaki aday profillerimizle...
- En önemlisi de, mevcutta hizmet verdiğimiz kurumsal müşterilerimiz ve aday memnuniyetimizle fark yaratıyoruz.

YABANCI DİL MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İŞE ALIMLARI

Yabancı dil işe alımlarımızla dünyanın en büyük markalarının çağrı merkezleri için Almanca, Flemenkçe, İtalyanca, İspanyolca, İngilizce, Fransızca, İsveççe, Danca, Norveççe, Yunanca, Bulgarca, Çince, Rusça, Kazakça, Azerice, Gürcüce, Arapça ve tüm dünya dillerinde yüksek oranlarda işe yerleştirme yapmanın yanında; danışmanlık sağladığımız global firmalarda işe alım ve yerleştirme noktasında liderliğimizi her yıl artan oranlarla sürdürüyoruz.

Eşsiz aday deneyimlerimiz ve kişiye özel kariyer danışmanlık hizmetimizle fark yaratan, lider insan kaynakları danışmanlık firması olarak; İstanbul, İzmir, Antalya, Ankara başta olmak üzere, tüm Türkiye’de işe alım ve yerleştirme yapmaktayız.

ÇAĞRI MERKEZİ TÜRKÇE MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Güçlü ve deneyimli ekibimizle, çağrı merkezi yetkinliğimizle operasyon dinamikleri ve sektörün gerçeklerini (turnover, mesleğe bakış açısı gibi) göz önünde bulundurarak uygun yetkinlikte adaylar için işe alımlarınızı gerçekleştirmekteyiz. Tüm Türkiye’de geniş aday havuzumuz, sektöre hakimiyetimiz ve butik çalışmalarımızla müşteri temsilcisi işe alımlarında en güvenilir ve sonuç odaklı işe alım danışmanlık firmasıyız.

PROJE BAZLI TOPLU İŞE ALIM
Yeni bir proje ile büyüme kararı mı aldınız?, Mevcut projeniz için toplu işe alım ihtiyacınız mı oluştu? Yeni firma mı kuracaksınız? Yeni bir şube açıp yeni bir yapılanma mı planlıyorsunuz?

Yeni oluşumlar zaman, emek ve en önemlisi uzmanlık gerektirir. Sizler kendi iş yoğunluğunuzla ilgilenirken, Doğa HR olarak tüm uzmanlığımızla toplu işe alımlarınızda proje bazlı çalışmalar yaparak sizlere kaliteli, hızlı ve zamanında hizmet sağlamaktayız. Türkiye’nin her bölgesi için ihtiyaca yönelik; yerinde veya uzaktan hizmet sağlamaktayız. Proje deadline planlarınıza uyum göstererek yüksek sayılarda ve ihtiyacınıza yönelik işe alım ihtiyaçlarınızda kalite odak noktamızla her zaman yanınızdayız.

SATIŞ TEMSİLCİSİ İŞE ALIM
Satış; yetenek, emek, hırs, bol istek gerektirir. Başarılı bir satışçı olmak için satışı sevmek gerekir. İyi bir satışçı arıyorsanız, uyguladığımız özel mülakat tekniklerimiz ve deneyimlerimizle sizlere destek olmaktayız. Telefonda satış veya yüz yüze satış deneyimleriyle Türkiye’nin her bölgesinden aday havuzumuzla yetkinleri ölçülmüş adaylarımızı hızlıca sizlerle buluşturmaktayız.

MAVİ YAKA - BEYAZ YAKA İŞE ALIMI

Üretim sektörü deneyimimizle mavi yaka ve beyaz yaka personel alımlarınızda özel mülakat tekniklerimizle sizlere hızlı ve kaliteli hizmet sağlamaktayız.

Farklı sektörden birçok müşterimize üretim elemanı, teknisyen, mekanik, depo personeli, forklift operatörü, mekanik bakım teknisyeni, elektrik teknisyeni vb birçok mavi yaka pozisyonda tüm Türkiye’de yoğun alımlarımız devam etmektedir.

Üretim sektörü deneyimli beyaz yaka aday havuzumuzla açık pozisyonlarınız uzman ekibimiz tarafından hızlıca kapatılmaktadır.

Siz de zaman ve maliyet avantajımızla firmanıza uygun tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz...

İşe alım hizmetlerinde; sektörlere özel kendi CV datamızı ve portallarımızı kullanıyoruz; böylelikle hem zaman hem de maliyet faktörlerinde tasarruf sağlıyoruz.