Full time, Part time
Ankara, İzmir
Posted 3 months ago

Danışmanlığını yaptığımız uluslararası markanın İzmir ve Ankara lokasyonu için inbound projesinde görevlendirilmek üzere ileri seviyede «İngilizce Bilen Müşteri Temsilcisi» arayışımız bulunmaktadır.

İŞ TANIMI:
– Havayolları şirketinin gelen talep ve öneri çağrılarını karşılama

ARANAN KRİTERLER:
– İleri seviyede İngilizce bilen,
– En az lise mezunu,

ÇALIŞMA SAATLERİ:
Vardiyalı ve Part Time, Full Time Çalışma seçenekleri mevcuttur.

SOSYAL HAKLAR: Yüksek Sabit Ücret + Yüksek Performans Primi + Yemek + SGK

Doğa HR
Phone
: 05324129803 – 05301109610
WhatsApp: 05324129803 – 05301109610
Emailinfo@dogainsankaynaklari.com
https://lnkd.in/g6CV96K

https://www.dogainsankaynaklari.com

Doğa İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri; Türkiye İş Kurumu’nun 04.05.2018 tarih 970 numaralı izin belgesi ile faaliyet gösteren özel istihdam bürosudur.

Job Features

Job Category

Çağrı Merkezi

Apply Online

İş başvuru esnasında tarafımızla paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat çerçevesinde, Doğa HR tarafından yalnızca şirketimizden talep ettiğiniz hizmetlerin sunulabilmesi ve bu hizmetlerin sürekliliğinin sağlanması amaçlarıyla saklanabilecek, işlenebilecek ve verilen servisin gerektirdiği hallerde yurtiçinde ve yurtdışında yerleşik 3. kişilerle paylaşılabilecek olup, kişisel verileriniz hiçbir şekilde hukuka ve dürüstlük kuralına aykırı şekilde başkaları ile paylaşılmayacak ve işleme sebebi dışında başka amaçlarla kullanılmayacaktır. Vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz işin niteliği gereği belirlenecek makul süre sonunda silinecek veya anonim hale getirilecek olup talebiniz doğrultusunda herhangi bir zaman derhal silinecek, imha edilecektir. Kişisel verileriniz yalnızca işleme amacının gerekli kıldığı süre boyunca saklanacak olup yazılı talebiniz üzerine derhal silinecek veya imha edilecektir.