Full time
İstanbul
Posted 1 month ago

Danışmanlığını gerçekleştirdiğimiz, uluslararası Çağrı Merkezinin İstanbul lokasyonu için ileri seviyede Almanca ve iyi seviyede İngilizce bilen “Kalite ve Eğitim Müdürü” arayışımız bulunmaktadır.

İŞ TANIMI:

-Koçluk ve eğitimin uygulanmasından ve planlanmasından sorumlu
-Sürekli kalite güvencesi ve çalışanların mesleki ve iletişimsel gelişimi
-Stratejik ve operasyonel eğitim ve kalite güvence kavramlarının geliştirilmesi, uygulanması ve optimizasyonu

ARANAN KRİTERLER:

-İleri seviyede Almanca ve iyi seviyede İngilizce bilgisi olan,
-Müşteri hizmetleri ortamında benzer bir konumda bir eğitmen veya koçluk deneyimli,
-Kalite yönetiminde deneyimli,
-MS Office’in, özellikle PowerPoint ve Excel’in güvenli kullanımı
-Çözüm odaklı, esnek ve bağımsız çalışmaya uygun.

Doğa HR
Phone: 05324129803 – 05301109610
WhatsApp: 05324129803 – 05301109610
Email: info@dogainsankaynaklari.com
https://lnkd.in/g6CV96K

https://www.dogainsankaynaklari.com

Doğa İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri; Türkiye İş Kurumu’nun 04.05.2018 tarih 970 numaralı izin belgesi ile faaliyet gösteren özel istihdam bürosudur.

Job Features

Job Category

Çağrı Merkezi

Apply Online

İş başvuru esnasında tarafımızla paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat çerçevesinde, Doğa HR tarafından yalnızca şirketimizden talep ettiğiniz hizmetlerin sunulabilmesi ve bu hizmetlerin sürekliliğinin sağlanması amaçlarıyla saklanabilecek, işlenebilecek ve verilen servisin gerektirdiği hallerde yurtiçinde ve yurtdışında yerleşik 3. kişilerle paylaşılabilecek olup, kişisel verileriniz hiçbir şekilde hukuka ve dürüstlük kuralına aykırı şekilde başkaları ile paylaşılmayacak ve işleme sebebi dışında başka amaçlarla kullanılmayacaktır. Vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz işin niteliği gereği belirlenecek makul süre sonunda silinecek veya anonim hale getirilecek olup talebiniz doğrultusunda herhangi bir zaman derhal silinecek, imha edilecektir. Kişisel verileriniz yalnızca işleme amacının gerekli kıldığı süre boyunca saklanacak olup yazılı talebiniz üzerine derhal silinecek veya imha edilecektir.