En İyi İK Firması

Doğa İnsan Kaynakları

Doğa HR; İnsan Kaynakları ve Bilişim deneyim ve bilgi birikimlerinin birleşimi ile sektöre yeni bir bakış açısı getirerek, Türkiye'nin en iyi insan kaynakları şirketi olma hedefi ile 2017 yılında Doğa İnsan Kaynakları Yönetim ve Bilişim Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti; unvanı ile kurulmuştur.

İnsan doğasına uygun İK çözümlerini prensip edinen Doğa HR'nin sağladığı hizmetler, uzun yıllar elde edilen bilgi birikimi ve deneyimin bir sonucudur. Bu hizmetler, insan kaynakları gelişim trendleri ışığında hizmet verilecek kuruma/ kitleye özelleştirilerek verilmektedir.

Doğa HR; deneyimli, güçlü ve her geçen gün büyüyen işe alım kadrosuyla birçok sektördeki kurumsal müşterisine en iyi işe alım deneyimini yaşatmaktadır.

Mutlu çalışan – mutlu müşteri – inovasyon odaklı - öğrenen organizasyon yapısıyla hem her gün gelişen hem de geliştiren yaklaşımlarıyla kurumsal müşterilerine katma değer sağlayan Doğa HR, işe alıma farklı bir boyut kazandırmıştır.

Türkiye’nin lider işe alım danışmanlık firmalarından biri olan Doğa HR ’nin hedeflerinden biri de yurtdışı şubeleriyle globalde de lider firmalardan biri haline gelmektir.

Hakkımızda