En İyi İK (İnsan Kaynakları)Firması

Doğa İnsan Kaynakları

Doğa HR; Hem insan kaynakları hem de bilişim sektörlerinde elde edilen deneyim ve bilgi birikimlerinin birleşimiyle sektöre yeni bir bakış açısı getirerek Türkiye'nin en iyi insan kaynakları şirketi olma hedefi ile 2017 yılında Doğa İnsan Kaynakları Yönetim ve Bilişim Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti; unvanı ile kurulmuştur.

“İnsan doğasına uygun İK çözümlerimizle…” temasıyla hareket eden Doğa HR'nin sağladığı hizmetlerin tümü yıllar boyunca elde edilen bilgi ve deneyimin bir sonucudur. Sunulan hizmetler insan kaynakları gelişim trendleri ışığında hizmet verilecek kuruma/kitleye özelleştirilerek verilmektedir.

Doğa HR; deneyimli, güçlü ve her geçen gün büyüyen işe alım kadrosuyla birçok sektördeki kurumsal müşterisine en iyi işe alım deneyimini yaşatmaktadır.

İstanbul insan kaynakları danışmanlık firmaları ve İzmir insan kaynakları danışmanlık firmaları arasında rakipsiz olan Doğa HR’nin hedefi yalnızca Türkiye ile sınırlı değil. Türkiye’nin lider işe alım danışmanlık firmalarından ve en iyi insan kaynakları şirketlerinden biri olan Doğa HR ’nin hedeflerinden biri de yurtdışı şubeleriyle globalde de lider firmalardan biri haline gelmektir. İnsan kaynakları danışmanlık firmaları iş ilanları açısından da zengin bir portföye sahip olan Doğa HR 'ın web sitesi, sosyal medya ve kariyer sitelerindeki iş ilanlarının takip edilmesini önermekteyiz.

Mutlu çalışan – mutlu müşteri – inovasyon odaklı - öğrenen organizasyon yapısıyla hem her gün gelişen hem de geliştiren yaklaşımlarıyla kurumsal müşterilerine katma değer sağlayan Doğa HR işe alıma farklı bir boyut kazandırmıştır. Türkiye’nin markalaşma yolunda ilerleyen işe alım firmalarından biridir.

Ana Sayfa


Headhunter headhunter firmaları headhunter firması headhunter firmaları izmir headhunter firması izmir headhunter izmir headhunter türkiye headhunter ankara headhunter firmaları İstanbul headhunter firması İstanbul headhunter agency headhunter companies in turkey danışmanlık şirketi danışmanlık şirketleri izmir insan kaynakları danışmanlık firmaları izmir insan kaynakları danışmanlık firması izmir insan kaynakları firması izmir insan kaynakları firmaları en iyi insan kaynakları firmaları en iyi insan kaynakları firması en iyi insan kaynakları danışmanlık firmaları en iyi insan kaynakları danışmanlık firması en iyi insan kaynakları şirketleri en iyi insan kaynakları şirketi türkiye'nin en iyi insan kaynakları şirketleri türkiye'nin en iyi insan kaynakları şirketi türkiye'nin en büyük insan kaynakları şirketi türkiye'nin en büyük insan kaynakları şirketleri türkiyenin en iyi insan kaynakları şirketleri türkiyenin en iyi insan kaynakları şirketi Headhunter şirketleri Türkiye Headhunter şirketi Türkiye En iyi headhunter firmaları En iyi headhunter firması Uluslararası danışmanlık şirketleri Uluslararası danışmanlık şirketi İzmirde danışmanlık firmaları İzmirde danışmanlık firması Dünyanın en iyi danışmanlık şirketleri Dünyanın en iyi danışmanlık şirketi En iyi danışmanlık şirketleri En iyi danışmanlık şirketi İK Danışmanlık şirketleri İK Danışmanlık şirketi

İLETİŞİM

Ege Perla Ofis Kule, Çınarlı Mahallesi, Ozan Abay Caddesi No:10 İç Kapı No:203 Konak / İzmir

Tel & WhatsApp : 0 532 412 9803

İstanbul Ofis : Workinton Buyaka, Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Cad. Buyaka İş Kuleleri, 34771 Ümraniye / İstanbul

Sabit Hat : 0 216 225 9466

Almanya Ofis : Berliner Allee 4th and 5th floor Berliner Allee 59 Dusseldorf 40212

info@dogahr.com